Severské hraní

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče

Přejít na: navigace, hledání

Oslovily vás deskové hry? Staly se Vaším koníčkem? Rádi si zahrajete jen tak pro zábavu, ale máte chuť si zkusit i nějaký turnájek?

Pak neváhejte a přijeďte na herní akci


[editovat] SEVERSKÉ HRANÍ 2008

Čtvrtý ročník této (pro některé z Vás již tradiční) akce proběhne 13. – 17.11. 2008 v rekreačním středisku STAP ve Sloupu v Čechách. Toto městečko se nachází mezi městy Česká Lípa a Nový Bor (cca 100 km od Prahy). Ubytování účastníků je v jedno až tří lůžkových pokojích, stravování přímo v objektu. Ceny nám i nový správce objektu zachoval poměrně příznivé a to:

*ubytování 179,- Kč (osoba/noc) 
*snídaně 38,- Kč
*oběd 66,50 Kč
*večeře 66,50 Kč 
*organizační poplatek je 50,-Kč na osobu.
 

Stejně jako loni i letos nás čeká krom volného hraní Vámi přivezených her i několik turnajů. Po páteční večeři již standardní turnájek v Bang!u, v sobotu a v něděli večer turnaj tříčlenných družstev Trojkoruna a v pondělí dopoledne miniturnájek ve hře Fazole. Bližší o turnajích, přesný časový rozvrh a systém obdržíte v případném dalším info mailu. Akce proběhne pár týdnu po slavném Essenu a tak doufáme, že na ni již budeme mít možnost shlédnout, zahrát a snad i koupit nejžhavější herní novinky. K dispozici bude i Bazar her, ve kterém můžete poskytnout k prodeji či výměně své hry.

Můžeme očekávat i sponzorské dary pro výše zmíněné turnaje a to (prozatím) od firem: Albi, Blackfire, Čajovna 82 vůní Liberec, Hras, MAMA Games, MindOK, Planeta her, Svět deskových her (L. Smejkal). S dalšími jsme ještě v jednání .

Severské hraní začíná čtvrteční večeří (18 hod) a končí v pondělí po obědě (14 hod). V objektu je - jak jistě víte - omezený počet ubytovacích míst (max. 60) a to bude pravděpodobně i konečný počet účastníků akce.

Proto - máte-li zájem - neváhejte a přihlašte se na DavidCichak@seznam.cz.