Uživatel diskuse:Admin

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče

Přejít na: navigace, hledání

Jakub, sprav niečo s tým spamerom. Už ma nebaví stále to premazávať. Postupne mažeme už asi traja a stále nestíhame... dilli

[editovat] ie07 a prihlasovani

Mám ešte jednu prosbu. Mám v ie07 nastavené zapamätanie užívateľa aj po reštarte browseru. Takže s každým načítaním stránky ma to rozpozná. Akonáhle však kliknem na hociktorý odkaz (najčastejšie sú to "Poslední změny"), tak mi naskočí, že nie som prihlásená. Prečo?

dilli

Netusim kde by mohla byt chyba, ale brzo bude upgradovan SW, takze nova verze to snad spravi. Pokud ne, tak se jeste ozvi a mrknu na to. --Admin 12:13, 30. 5. 2007 (CEST)

[editovat] IP pro SSH pls :-)

Prosím prosím, potřebuju zpřístupnit SSH na kub.cz z dalších IP adres (nikoli místo těch dosavadních, ale navíc k nim, protože tohle má být z práce): 195.113.18-20.* Dík --Dan 12:57, 14. 6. 2007 (CEST)

Done. Viz Uživatel diskuse:Zeman --Admin 23:23, 14. 6. 2007 (CEST)

[editovat] Seznam všech her

Jakube, jak se pozná, které hry tu mají svou stránku? Hlavní seznam (Hry) je zjevně silně nekompletní. Nevím, zda je to opomenutí nebo něčí záměr (ale proč by to tak proboha mělo být). Vím ještě o kategorii Hry, ale ta také závisí na tom, zda na ni autor stránky o hře nezapomněl. A pokud vím jsem narazil i na hry, které nebyly členem žádné kategorie. Včera mě Odorenova editace upozornila na další seznam, tentokrát kódů her, kde toho možná bude víc (i když mi není úplně jasné, proč tenhle seznam ve wiki vůbec je. Copak se tu kódy k něčemu používají? Tedy kromě těch obrázků, kde, jak říkáš, to stejně není konzistentní. Děsím se, kolik kódů nových her tam bude kolidovat s kódy nových her v palubní databázi.)

Takže, je nějaký z těch seznamů důvěryhodnější než ostatní? A je nějaký důvod, aby hra, která je na jednom seznamu, nebyla i v těch druhých dvou (případně dalších, o kterých ještě nevím)? --Dan 11:15, 19. 6. 2007 (CEST)