Uživatel diskuse:Zeman

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče

Přejít na: navigace, hledání
Návod k použití

Pokud ty chceš něco sdělit mně, napiš mi sem, odpovím ti tady.
Pokud chci něco tobě, napíšu ti na tvou diskusi, odpověz mi tam.

/Archív

Obsah

[editovat] Seznamy her

  1. Souhlasim s tim, ze to neni docela jasne.
  2. Myslim ze existuji dulezite argumenty proc by mel existovat seznam her kde NEJSOU hry ktere maji jen charakteristiku.
  3. Myslim ze existuji argumenty proc by tento seznam mel byt prominentni.
  4. Seznam vsech her je Kategorie:Hry, kterou nikdo nemuze zapomenout, protoze je soucast sablony.
  5. Souhlasim s tim aby se to vyjasnilo a nekam jasne napsalo.
  6. Navrhuju to probrat face2face, bude to rychlejsi :-)


--Admin 16:57, 9. 8. 2007 (CEST)

[editovat] Rejpale

Njn, to víš nepřihlášení uživatelé jsou děsně aktivní ... --Gorn 00:07, 8. 4. 2008 (CEST)

Všímám si :D Byl jsem zvědavej, za jak dlouho se ti ta zpráva zobrazí. Ale kvůli tomu jsem to tam nepsal. Prostě mě jen u některých příspěvků zajímá, kdo je spáchal, a úsilí jednou investované do pátrání jsem chtěl někde zachovat :-) --Dan 08:30, 8. 4. 2008 (CEST)
Pokladnice her - dík za tohle. Velmi pěkně sepsáno.Zdraví 80.188.230.244 ;-)

[editovat] Jmenování správcem

Vítej mezi správce. --Admin 21:31, 8. 4. 2008 (CEST)

Děkuji, ó Všemohoucí :-) --Dan 21:37, 8. 4. 2008 (CEST)

[editovat] Captcha

Captcha funguje, pokud nejsi přihlášen ;-) (alespoň od jejího nasazení spam neprudí :-) --Odoren 23:44, 8. 4. 2008 (CEST)

[editovat] Všechny hry

Díky za Tvé velmi přínosné editování v poslední době.

Narazil jsem na jednu diskutabilní věc. Kategorie:Všechny hry - asi vím co tě k tomu vedlo, ale má to mezery. Dívaje s ey pohledu nezkušeného uživatele se jeví celá věc takto: u každé hry dole je jako první kategorie do které patří uvedena kategorie "Všechny hry" místo přirozenější kategorie "Hry", která tam naopak vůbec není. Když se chce zvědavec mrknout, co to znamená ty "Všechny hry", dostane se na stránku, kde je nějaký technický popis.

Zkusím s tím něco udělat aniž bych to bořil, ale kategorie Hry mi přišla přirozenější. Jaký byl tvůj úmysl?

--Gorn 23:54, 16. 4. 2008 (CEST)

No úmysl byl dvojí:
  • Zařídit, aby kategorie, která obsahuje všechny hry, nemusela obsahovat nic jiného (seznamy her, články o tom, co je to "hra", podkategorie pro různé podskupiny her). Zatím si nejsem jistý, jestli článek o rodině her stavět na rovinu článku o hře, ale o to teď primárně nejde.
  • Současně udržet kategorii Hry v nejvyšším patře hierarchie jako vstupní bod pro všechno, co se týká přímo her (a ne např. akcí nebo lidí), tedy jak článků přímo o hrách, tak taky o všech dalších věcech vyjmenovaných v předcházejícím bodě. Protože "Hry" mi pro takovou kategorii připadá jako nejpřirozenější jméno.
Tvoji námitku chápu, i když jako zkušený uživatel mám tendenci upřednostňovat pohled zkušeného uživatele před nezkušeným :-) Problém zřejmě není ani tak ve struktuže stromu kategorií, jako prostě v pojmenování těchhle dvou. S umístěním kategorie na prvním místě pod článkem se toho moc dělat nedá, protože infobox, který kategorii vkládá, je taky potřeba na prvním místě ve článku. A o to stejně asi taky tolik nejde. Řekl bych, že ten vysvětlující text, který jsi vložil do kategorie Všechny hry by měl nezkušeným uživatelům docela stačit, ale pokud si to nemyslíš, tak se můžeme ještě bavit o tom pojmenování. Žádné zázračné mě ale nenapadá, snad kromě podvodu, totiž že by se ta kořenová kategorie jmenovala Hry a ta listová Hra. Nijak zvlášť se mi to ale nelíbí, už proto, že si myslím, že většina názvů kategorií by měla být v množném čísle. --Dan 10:25, 17. 4. 2008 (CEST)